Inwestycje na 2017 rok – na co przeznaczyć 50 tysięcy złotych?

Kapitał rzędu 50 tysięcy złotych to niezwykle atrakcyjny fundament, na którym można wybudować coś, co przyniesie nam ogromne zyski. Zwłaszcza że obecne możliwości inwestycyjne są bardzo szerokie. Warto wiec na tym skorzystać.

Wszystko to sprawia, że przygotowaliśmy dla Was zestawienie kilku atrakcyjnych propozycji pomnażania posiadanego kapitału. Dzięki nim rok 2017 możecie zakończyć w bardzo dobrych nastrojach.

  1. Pszenica

Jak się okazuje, nie tylko rolnik może zarobić na plonach – wystarczy jedynie mądrze zainwestować. Jak wskazuje wielu ekspertów, ceny pszenicy w najbliższej perspektywie mogą pójść w górę. Wszystko dlatego, że zmniejszy się jej podaż, ponieważ rolnicy coraz częściej porzucają pszenicę na rzecz innych surowców.

  1. Platyna

Zapotrzebowanie na platynę utrzymuje się na stałym poziomie – wykorzystywana jest ona chociażby przez jubilerów czy w przemyśle samochodowym. Może okazać się więc dobrą inwestycją, zwłaszcza że, po ostatnich spadkach cen, ma znów nieco podrożeć.

  1. Start-upy

Tego typu forma prowadzenia biznesu na stałe zagościła również w naszym kraju. Liczba obecnie funkcjonujących start-upów jest naprawdę ogromna. Ich powstaniu sprzyja działalność wielu fundacji, takich jak na przykład Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości, które biorą pod swoje skrzyła mnóstwo nowoczesnych biznesów.

Te zaś rokują bardzo dobrze, co może okazać się dobrą informacją również dla nas. Ulokowanie kapitału w rodzące się przedsiębiorstwo może okazać się prawdziwym strzałem w dziesiątkę.

  1. Nieruchomości

Są atrakcyjne od wielu lat i tak też pozostanie w najbliższej perspektywie. Szczególnie atrakcyjne wydaje się inwestowanie w nieruchomości, które trzeba następnie wyremontować. Wydamy niewiele, a dzięki odrobinie wysiłku możemy liczyć na ogromny zwrot.

  1. Rynki wschodzące

Eksperci przekonują, że w najbliższym czasie inwestycje w rynki wschodzące mogą się opłacić. Interesująco prezentują się zwłaszcza kierunki takie jak Brazylia, Turcja czy Czechy.

Jeżeli zastanawiacie się, jak zainwestować 50000 złotych, warto rozważyć nie tylko przedstawione propozycje, ale również oferty renomowanych domów inwestycyjnych. Zatrudnieni w nich specjaliści są gotowi wskazać nam, gdzie możemy ulokować środki, tak aby uległy pomnożeniu.

Pamiętajcie przy tym, aby wybierać mądrze i decydować się na usługi wyłącznie tych podmiotów, które cieszą się uznaniem wśród inwestorów. W dokonaniu wyboru pomocne okażą się chociażby opinie publikowane w Internecie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *